Recenze

Based on 291 reviews
97%
(282)
2%
(7)
0%
(1)
0%
(1)
0%
(0)

Úžasné

P
Hořčík
Pavel Takac

Hořčík

S komplexem po porodu jsem byla spokojena

Plodnost a těhotenství + plodnost booster pro muže

Duo Pack jsem nám s manželem objednala po 8 měsících snažení o miminko. Brali jsme tabletky 1 měsíc a okamžitě jsem otěhotněla… <3 Všemi 10 doporučuji… Užívám i nadále během těhotenství. <3 Děkuji

Verra Komplex Plodnost & Těhotenství

E
Hořčík
Eliška Lukáčová

Hořčík

A
Hořčík
Alena
Verra Horčík

Objednala jsem na doporučení a nemůžu si ho vynachválit! Před spaním opravdu uklidní a pomáhá lépe usnout. Doporučuji🙏🏼

Plodnost & Těhotenství + Omega-3

E
Plodnost Booster pro muže
Eliška Lukáčová

Plodnost Booster pro muže

L
Premium Kolagen
Lucie Soušková

Premium Kolagen

Chut a vune

Kapsle jak vitaminu, tak probiotik jsou vytvorene z nejake hovezi zelatiny. Takze slozeni, cena i doruceni super. Nicmene pokazde kdyz jsem kapsli uzila, tak jen zhorsila me nevolnosti a okamzite jsem vse vyzvracela. Skoda, znovu uz nekoupim...

M
Hořčík
Martina Krymlová
Hořčík

Naprosto spokojena s tímto produktem v těhotenství. Tvrdlo mi bříško už před 20tt. Po začátku užívání problémy skoro zmizely.

Plodnost a těhotenství + omega 3

Nejlepší vitamíny ever:-) doporučuje i méďa

Spokojenost

D
Komplex po porodu
Denisa Kašpárková

Spokojenost

Probiotika pro těhotné

Asi 2 týdny po tom, co mi odstartovaly těhotenské nevolnosti a nějaké ty typické příznaky, jsem začala užívat probiotika a najednou mi není vůbec nic. Jsou to nyní další 2 týdny a já za tu dobu nezaznamenala ani jedno pálení žáhy, žádnou nevolnost, bolavá prsa už jen v takové snesitelné míře, že na to snadno zapomenu, dokonce líp snáším i ta horka, při kterých jsem před užíváním proležela vždy celé odpoledne pod klimatizací, protože se mi venku dělalo velmi zle. Nyní celý den venku a jsem naprosto v pohodě. Nevím, jestli to má vliv na vše zmíněné, nebo je to náhoda, ale pevně věřím, že se na zlepšení mých stavů probiotika značnou měrou podílela. Děkuji!

Komplex po porodu

Za mě jednička na trhu, suplementy od very jsou součástí moji každodenní rutiny. Pomohly mi se dostat zase do formy a přisazuji jim i zásluhy za lepší tvorbu mléka, než jakou jsem měla během předchozích kojení.

Spokojenost

Bleskové dodání, krásně prezentováno. Brala jsem u prvního miminka a teď opětovně začínám pro druhé. :)

V
Premium Kolagen
Veronika Havlíčková

Premium Kolagen

L
Komplex po porodu
Lucie Pecková

Komplex po porodu

Verra Komplex Plodnost & Těhotenství

K
Menstruace
Karolína Zezulková
Kolagen, omega, hořčík

Všechny tyto produkty jsem začala užívat cca půl roku zpět a po měsíci jsem si začala všímat lepších nehtů, pleti a kvalitnějšího spánku. Následně jsem to zařadila do ranní rutiny také manželovi. Nejdříve nadával co to je, proč to má užívat. Nyní si doplňky bere sám a uznal, že se nyní cítí lépe a má kvalitnější spánek. !!! Rozhodně budeme kupovat další balení za nás to má smysl a chceme vyzkoušet i další produkty :)

L
Hořčík
Lenka Holomkova
Krásný balíček

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky i dodání👍 Krásný balíček😘 Bezkonkurenční produkt🙋🏻‍♀️ Zase brzy🍀

H
Hořčík
Hana Vyskočilová

Hořčík

T
Hořčík
Tereza
Hořčík

Kvalitní forma hořčíku, bez přidaného vitamínu B6, což je výhoda, pokud současně užíváte prenatální vitamíny. Mínus je cena, dá se pořídit kvalitní forma hořčíku bez balastních látek, za příznivější cenu, nicméně mají přidaný vitamin B6 a ten z důvodu užívání prenatálních vitamínů v magnesiu nechci. Magnesium jsem začala užívat preventivně, nemohu posoudit funkčnost z hlediska “tvrdnutí břicha” a křečí.