Produkty jako stvořené pro péči o Vaše reprodukční zdraví.

Reprodukční zdraví je důležité, i když se právě o miminko nesnažíme. Ve všech životních fázích bychom měli svému tělu dopřát kvalitní a dostatečný příjem živin.
My jsme pro Vás vytvořili prémiové produkty pro příjem nepostradatelných živin během menstruace, na podporu plodnosti, v těhotenství i po porodu.

Zakladatelka. Vývojářka. Nadšenkyně.

,,Mít děti je hlavním životním cílem mnoha rodin a párů, ale ne každý má to štěstí miminko snadno počít nebo donosit.“

,,Jsem absolventkou oboru biotechnologie léčiv na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Poslední 3 roky jsem pracovala na vývoji potravin a doplňků stravy v rámci vývojových týmů ve třech různých společnostech z Food Industry. Další skvělá zkušenost byla ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv.

Často jsem během mé dosavadní kariéry řešila otázky lidí ze svého okolí, týkající se složení doplňků stravy, léků a potravin. Zlom v mé dosavadní kariéře nastal ve chvíli, kdy jsem své sestře měla doporučit produkt na přísun živin během těhotenství.

Nicméně takový, o jehož kvalitě bych byla opravdu přesvědčena, jsem na trhu nenašla.

A tak jsem začala intenzivně pracovat na svém vlastním produktu, který mohu užívat nejenom já, ale také všechny ženy, které chtějí sebe a svůj organismus na příchod miminka nejlépe připravit.”

,,Produkt je jedinečný a mám radost, že mohu párům, které se rozhodli počít miminko, pomoci! Vítejte na stránkách Verra! Jsem ráda, že jste k nám našli cestu!“

Veronika Moravec

CEO & Founder

Náš tým

Veronika
CEO & Founder
Michaela
Project Manager
Diana
R&D Manager
Natalie
Marketing Manager
Iva
Logistics Manager
Sona
R&D Consultant
Kamila
Customer Service Specialist
Barbora
Physician
Eliska
Marketing Specialist
Tereza
Online Marketing & PPC Specialist

Spolupracujeme

Barbora Primaková

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Porodnice Bulovka

Milada Hitzingerová

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Porodnice u Apolináře

MUDr. Lucie Ďurčekova

Gynekoložka

Eliška Remešová

Jana Kučerová

Terapie postabortivního syndromu

www.podkrovy.cz

Nikola Wiethölter

Psycholožka & Fertility koučka

www.blizesobe.cz

Klára Antonova Fischleinová

Zakladatelka projektu Vypni Hlavu
Fertility kouč

Jana Krpálová Mračková

Porodní asistentka, Laktační poradkyně
Slovenská zdravotnická univerzita Bratislava

PharmDr. Michaela Houserová

Farmaceutka
Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

MUDr. Elena Figurová

Gynekoložka

Lucie Ternová

Zakladatelka www.mamasport.cz
Certifikovaná trenérka metody prof. Pavla Koláře

Naše mise

Kromě našich prémiových produktů se zaměřujeme na psychosomatické zdraví žen. Ženám nabízíme kontakty na odborníky, s kterými mohou řešit psychosomatické problémy, které mohou být v mnoha případech příčinou neplodnosti.

Náš průzkum

,,Mít děti je hlavním životním cílem mnoha rodin a párů, ale ne každý má to štěstí miminko snadno počít nebo donosit.“
+65%

žen ví alespoň o jednom páru, kterému se nedaří otěhotnět

+70%

žen neví, jaké mikronutrienty jsou před/během prenatálního období důležité

+55%

žen neslyšelo o potravinovém doplňku podporující fertilitu

+47%

žen nepřipravují sebe a svůj organismus na příchod miminka i přesto, že se o něj snaží

Napsali jste nám

KOMPLEX PLODNOST & TĚHOTENSTVÍ

“Jsem velmi ráda, že se konečně na našem trhu objevil ryze český doplněk stravy, který splňuje to, co je opravdu pro budoucí maminky a těhotné ženy potřeba – obsahuje aktivní a vstřebatelné formy vitaminů a zároveň nabízí komplexní zacílení všech důležitých aspektů těhotenství. Vstřebatelnost těchto vitaminů je velmi důležitá, poněvadž zhruba 60% žen má z nutrigenomického hlediska sníženou schopnost jejich vstřebávání v procesu zvaném metylace, což se může projevit problémy s otěhotněním a/nebo následným udržením plodu. Těhotenství je nesmírně složitý a náročný proces, který vyžaduje mnoho nutrientů nejenom pro výživu a vývoj plodu, ale i k tomu, aby maminka následně netrpěla nutriční deficiencí. Nutriční deficience vídám v klinické praxi často a pokud neřešeny, mohou do budoucna znamenat vznik zdravotního problému, jako je například hypofunkce štítné žlázy. Zároveň je tato formulace veganská, bez zbytečných přídavných látek, lepku, sóji či laktózy a je tak vhodná pro osoby s citlivým zažíváním či alergiemi. Ještě více mne těší, že za jejím vytvořením stojí žena, které si profesně nesmírně vážím.”
Kateřina Boesenberg, BHSC., ADV.,
Zakladatelka České naturopatické společnosti a Školy klinické naturopatie, praktik klinické naturopatie

KOMPLEX PLODNOST & TĚHOTENSTVÍ

“Lékárník se denně potkává s mnoha ženami, které těhotenství řeší. Ať už se jedná o plánování početí, či již pokročilý stav těhotenství, snahou lékárníka je najít ten nejkomplexnější a nejkvalitnější doplněk stravy. Cílem je, aby každé miminko mělo vše, co potřebuje už v bříšku spokojené maminky.”
PharmDr. Michaela Bažantová,
Farmaceutka, Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

KOMPLEX PLODNOST & TĚHOTENSTVÍ

“Perfektný live stream holky, ďakujem! Dozvedela som sa užitočné info a len som sa utvrdila v tom, že Verra je jednoznačne dobrá investícia. Neviem teda, či má tento komplex vplyv i na priebeh menštruácie, ale odkedy ho užívam (cca. 2 mesiace), obe moje menštruácie boli bezproblémové a to u mňa doteraz za celý môj život bol priebeh týchto dní totálny masaker a nevedela som existovať bez silných liekov na predpis. VEĽKÉ ĎAKUJEM Ti veru patrí… som tvoja veľká fanúšička a kde môžem tak o Verra komplexe rozpreávam :) Pekný večer a nech sa darí.”
Zpráva od jedné z našich zákaznic,
*citlivé téma, proto neuvádíme jméno

KOMPLEX PLODNOST & TĚHOTENSTVÍ

“Verunko moc děkuji za to co děláte! Pořád tomu nevěřím, ale dnes mi na UTZ potvrdili srdíčko a to beru teprve druhou krabičku. Tak snad bude vše dobře i dál. Přeji Vám to nejlepší do Nového roku, ať se Vám splní všechna přání, já jsem vďečná Vám za splnění toho mého, ještě jednou moc děkuji.”
Zpráva od jedné z našich zákaznic,
*citlivé téma, proto neuvádíme jméno
VÍCE RECENZÍ

Podívejte se na náš Instagram a získejte ještě více novinek.

Máte zájem o spolupráci?

Rádi byste prodávali naše produkty Vašem malo/velkoobchodě? Chcete být součástí Verra Týmu? A nebo máte zájem o jiný typ spolupráce? Těšíme se na zprávy od Vás!
KONTAKTUJTE NÁS