Verra – Plodnost & Těhotenství | Zdraví Vás a vašeho miminka [OLD]

Verra – Plodnost & Těhotenství | Zdraví Vás a vašeho miminka [OLD]2022-04-18T19:15:35+00:00

Zdraví Vás
a Vašeho
miminka

Zdraví Vás
a Vašeho miminka

Prémiový vitaminový komplex na podporu plodnosti a pro příjem živin během těhotenství.

Zakládáme si na kvalitě našich produktů

Zde si můžete prohlédnout výsledky laboratorního rozboru našich produktů.
“I přesto, že laboratorní vyšetření doplňků stravy nejsou v EU ze zákona povinné, oslovili jsme Státní zdravotní ústav, a nechali jsme pro Vás laboratorní rozbor udělat.” – zakladatelka Verra

KDE NÁS NAJDETE

Pilulka.cz
Ondálek
Biooo.cz

Proč Verra Komplex?

 • TiO2 free kapsle

 • Prémiové ingredience

 • Vysoce vštrebatelné formy nutrientů

 • Full B-komplex

 • Bio-aktivní formy vitaminu B9 a B12

 • Bez aditiv

Běžný potravinový doplněk

 • Kapsle s obsahem toxického barviva TiO2

 • Umělá plnidla a další zbytečná aditiva

 • Nekvalitní ingredience

 • Nedostatečná vstřebatelnost vitaminů a mineralů

 • Biologicky neaktivní formy nutrientů

Verra Nutrienty

Verra komplex je navržen na základě nejnovějších klinických studií. Vysoce vstřebatelné vitamíny, minerály a další látky, které podpoří plodnost a dodají tělu nepostradatelné živiny během těhotenství.

Myo-inositol

Jedná se o důležitou látku během vývoje člověka ve všech jeho fázích včetně tvorby vajíčka u žen, neboli oogeneze. Podílí se na regulaci důležitých ženských hormonů FSH (folikuly-stimulující hormon) a TSH (thyroidy stimulující hormon).

Železo

Železo je v těhotenství nutné dostatečně doplňovat ke zvýšené tvorbě a potřebě červených krvinek matky, a také k tvorbě červených krvinek Vašeho miminka. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk, které významně probíhá v období embryogeneze (vývoje miminka).

Aktivní B-Complex

B-Complex je skupina vitamínu B1, B2, niacinu, B5, B6, biotinu, B9 a vitamínu B12, které přispívají k vyrovnanému energetickému metabolismu. Tyto látky pomohou ženě během těhotenství maximálne využít všechny živiny, které s potravou přijme.

Aktivní forma vitaminu B12

Methylkobalamin vstupuje do našeho těla bez nutnosti aktivace vitaminu. Nedostatek tohoto vitaminu může vést k neplodnosti. Dále je zodpovědný za krvetvorbu, což je nezbytný proces pro Vás i pro Vaše miminko.

Zinek

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, tedy sacharidů, tuků a bílkovin, látek nezbytných pro správnou výživu a funkci Vás i Vašeho miminka.

Vitamin C a E

Antioxidanty vitamin C a vitamin E pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Chrání tak naše tělo i tělo našeho miminka před škodlivými látkami.

Aktivní forma kyseliny listové

Methyltetrahydrofolát, vstupuje do našeho těla bez nutnosti aktivace vitaminu. Kyselina listová v aktivní formě přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podporuje zdravý vývoj nervové soustavy Vašeho miminka.

Selen

Selen příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy, jater a podporuje plodnost. Navíc podporuje antioxidační schopnosti našeho těla. Chrání nás před účinky volných radikálů a zvyšuje činnost imunitního systému.

Mangan

Mangan je součástí mnoha enzymů, které se účastní metabolismu živin, zapojují se do růstu kostí a chrupavek. Pokud má žena v těhotesntví nízký příjem manganu, může zapříčinit vrozené defekty plodu, či zpomalený růst miminka v děloze.

Jód

Jód je potřebný pro zdravý vývoj člověka. Přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. Nedostatečný příjem jódu v těhotenství může být velmi rizikové zvláště u veganů.

Vitamin D

Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému. Klinické studie naznačují, že suplementace vitaminu D má na plodnost, těhotenství i kojení značný vliv.

Složení

V čem dále je Verra Komplex unikátní?

Vegan

Free from unnecessary additives

Active vitamins

Gluten free

Soya free

GMO free

Formula backed by science

Lactose free

Full B-Complex

Zajímá Vás, kdo stojí za Verrou?

Přečtěte si pár vět o společnosti Verra, a kdo tvoří její tým.

Produkt jako stvořený pro Vás a Vaše miminko.

Když přemýšlíte o miminku. Když se o něj snažíte a když už ho v bříšku máte.

Máte zájem o spolupráci?

Máte zájem o spolupráci?

Rádi byste prodávali Verra Komplex ve Vašem malo/velkoobchodě? Chcete být součástí Verra Týmu? A nebo máte zájem o jiný typ spolupráce? Těšíme se na zprávy od Vás!

Napsali jste nám

Reakce zákazníků i odborníků na produkt Verra Komplex.

“Jsem velmi ráda, že se konečně na našem trhu objevil ryze český doplněk stravy, který splňuje to, co je opravdu pro budoucí maminky a těhotné ženy potřeba – obsahuje aktivní a vstřebatelné formy vitaminů a zároveň nabízí komplexní zacílení všech důležitých aspektů těhotenství. Vstřebatelnost těchto vitaminů je velmi důležitá, poněvadž zhruba 60% žen má z nutrigenomického hlediska sníženou schopnost jejich vstřebávání v procesu zvaném metylace, což se může projevit problémy s otěhotněním a/nebo následným udržením plodu. Těhotenství je nesmírně složitý a náročný proces, který vyžaduje mnoho nutrientů nejenom pro výživu a vývoj plodu, ale i k tomu, aby maminka následně netrpěla nutriční deficiencí. Nutriční deficience vídám v klinické praxi často a pokud neřešeny, mohou do budoucna znamenat vznik zdravotního problému, jako je například hypofunkce štítné žlázy. Zároveň je tato formulace veganská, bez zbytečných přídavných látek, lepku, sóji či laktózy a je tak vhodná pro osoby s citlivým zažíváním či alergiemi. Ještě více mne těší, že za jejím vytvořením stojí žena, které si profesně nesmírně vážím.”

Disclaimer: Tato reference je čistě profesní a není založena na obchodní spolupráci.

Kateřina Boesenberg, BHSC., ADV., Zakladatelka České naturopatické společnosti a Školy klinické naturopatie, praktik klinické naturopatie

“Lékárník se denně potkává s mnoha ženami, které těhotenství řeší. Ať už se jedná o plánování početí, či již pokročilý stav těhotenství, snahou lékárníka je najít ten nejkomplexnější a nejkvalitnější doplněk stravy. Cílem je, aby každé miminko mělo vše, co potřebuje už v bříšku spokojené maminky.”

PharmDr. Michaela Bažantová, Farmaceutka, Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

“Perfektný live stream holky, ďakujem! Dozvedela som sa užitočné info a len som sa utvrdila v tom, že Verra je jednoznačne dobrá investícia. Neviem teda, či má tento komplex vplyv i na priebeh menštruácie, ale odkedy ho užívam (cca. 2 mesiace), obe moje menštruácie boli bezproblémové a to u mňa doteraz za celý môj život bol priebeh týchto dní totálny masaker a nevedela som existovať bez silných liekov na predpis. VEĽKÉ ĎAKUJEM Ti veru patrí… som tvoja veľká fanúšička a kde môžem tak o Verra komplexe rozpreávam :) Pekný večer a nech sa darí.”

Zpráva od jedné z našich zákaznic, *citlivé téma, proto neuvádíme jméno

“Verunko moc děkuji za to co děláte! Pořád tomu nevěřím, ale dnes mi na UTZ potvrdili srdíčko a to beru teprve druhou krabičku. Tak snad bude vše dobře i dál. Přeji Vám to nejlepší do Nového roku, ať se Vám splní všechna přání, já jsem vďečná Vám za splnění toho mého, ještě jednou moc děkuji.”

Zpráva od jedné z našich zákaznic, *citlivé téma, proto neuvádíme jméno

Medailonky na našem blogu

Přečtěte si medailonky z blogu, dozvíte se mnoha užitečných informací.

Napište nám

Pomocí kontaktního formuláře nám můžete poslat dotaz.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů