Domů » Obchod » Verra Pack

Verra Pack

4.540,00 

Popis produktu: Verra Komplex jsou vysoce vstřebatelné vitaminy a minerály té nejvyšší kvality, které podpoří plodnost a dodají Vašemu tělu nepostradatelné živiny během těhotenství. “Klidné & Pohodové Těhotenství“ obohatí Váš organismus o prospěšné probiotika, které pozitivně ovlivní imunitní systém Váš i miminka. Též Vám napomůže od těhotenských nevolností. 

 

Balení: 60 kapslí | 6 balení + 60 kapslí

Dávkování | Verra Komplex: 2 kapsle denně s jídlem. Zapijte vodou.

Dávkování | Klidné & Pohodové Těhotenství: 2 kapsle 2x denně nejméně po dobu 2 měsíců. Užívejte v rozestupu 2 hodin od ostatních léků a doplňků stravy.  Zapijte dostatečným množstvím vody. Lze opakovat pro optimální výsledky. Pro snazší dávkování lze kapsli rozdělit a smíchat její obsah s vodou. 

Upozornění | Verra Komplex: : Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Upozornění | Klidné & Pohodové Těhotenství:Není určeno pro ženy s alergií na sóju. Míra snižování těhotenské nevolnosti je u každého individuální. 

 

Produkt jako stvořený pro Vás a Vaše miminko.

Prémiový vitaminový komplex na podporu plodnosti a pro příjem živin během těhotenství.

Složení

Verra komplex je navržen na základě nejnovějších klinických studií.

Vegan

Free from unnecessary additives

Active vitamins

Gluten free

Soya free

GMO free

Formula backed by science

Lactose free

Full B-Complex

Zajímá Vás, kdo stojí za Verrou?

Přečtěte si pár vět o společnosti Verra, a kdo tvoří její tým.

Více o Verra