Domů » Obchod » Premium Kolagen

Premium Kolagen

1.090,00 

Verra PREMIUM Kolagen je směs vysoce kvalitního kolagenu a vitaminu C pro lepší elasticitu kůže, zdravé vlasy, nehty, pevné kosti, správné fungování zažívacího traktu, imunitního systému a udržuje normální hladinu cukru. Při vývoji jsme dbali na to, aby byl maximálně bezpečný v těhotenství a při kojení. Je ale vhodný pro všechny, kteří dbají na kvalitní výživu a hledají vysoce kvalitní produkt.

V období těhotenství pomáhá naplnit zvýšené výživové nároky na příjem kvalitních bílkovin pro potřeby těla matky i miminka, udržuje zdravé pánevní dno, působí preventivně proti vzniku strií a zachovává pevnost kostí. Po porodu napomáhá rychlejšímu hojení porodních poranění navrací integritu svalů a vazů pánevního dna. 

Od Verry pro Vás: Pokud jste těhotná, myslíte si, že můžete být těhotná, či kojíte, určitě se vyhněte mořskému kolagenu! Ptáte se proč? Odpověď najdete v sekci FAQ. Popis produktu

Období těhotenství, zotavování po porodu a kojení je velmi náročná doba. V tomto čase jsou nároky na kvalitní výživu ženy mnohonásobně vyšší než v jakémkoliv jiném období. Nejenže tělo matky předává živiny vyvíjejícímu se plodu, ale také musí mít dostatek sil na porod, regeneraci po porodu a následně tu největší energetickou zásobárnu na vše, co bude probíhat, až miminko přivede na svět.

S týmem odborníků jsme proto vyvinuli prémiovou směs kolagenu a vitaminu C, který přináší nespočet benefitů a je speciálně navržen tak, aby byl vhodný pro všechny, které se připravují na těhotenství, těhotné jsou, kojí, či.

Užívání kolagenu je velmi módní záležitost. Mnoho žen si od suplementace kolagenu slibuje mladší vzhled, méně vrásek, kvalitnější nehty či vlasy. Zde bychom ale rádi vypíchli benefity, které kolagen přináší když o miminku přemýšlíte, když se o miminko snažíte, když už ho v bříšku máte, či když už ho držíte ve své náruči.

Příjem bílkovin

Těhotenství a kojení klade vyšší nároky na příjem bílkovin pro správný vývoj a růst plodu a placenty. Právě kolagen může pomoci tyto nutriční potřeby splnit. Co víc, zvýšený příjem bílkovin je jednou z doporučení v boji proti těhotenským nevolnostem, které provází velkou část těhotných žen.

Regenerace po porodu

Díky dostatečné hladině proteinů lze pozorovat také lepší hojení ran, což pomáhá rychlejšímu zotavení po porodu.

Kvalitnější spánek

Glycin – jedna z aminokyselin obsažených v kolagenu- se jeví jako potencionální pomocník při nespavosti, kterým trpí mnoho těhotných. Nejnovější studie ukazují, že dávka 3 g glycinu může pomoci s usínáním a zlepšit kvalitu spánku. Tím se snižuje i únava během dne a celkové skóre kvality života se zvyšuje.

Prevence strií

V období těhotenství, či po porodu při kojení může docházet ke vzniku tzv. pajizévek, tedy strií. Kvůli rozpínání kůže a zvýšenému napětí vznikají trhlinky elastických vláken, které se projeví bílými, či tmavými prasklinami kůže. Ty se mohou objevit na břiše, bocích či prsou. Jedno z doporučení dermatologů zní mazat, mazat, mazat. Nicméně ani na vnitřní suplementaci by ženy v období těhotenství a po porodu neměly zapomínat. Kolagen prokazatelně zvyšuje hydrataci a elasticitu kůže, čímž si zasloužil čestné místo při prevenci proti striím.

Vlasy, nehty

Vzhledem ke svému příznivému efektu na kůži se kolagenu pyšní i pozitivním vlivem na růst vlasů a nehtů. Vlasy obvykle během těhotenství zlepšují svoji kvalitu i hustotu, nicméně po tzv. 4.trimestru mají tendence vypadávat. Suplementace kolagenu může zmírnit tento přirozený efekt.

Kosti

V období těhotenství, po porodu, či u žen v menopauze může docházet k řídnutí kostí. Tento efekt většinou doprovází hormonálně náročné období, což těhotenství, porod a menopauza jistě jsou. Kolagen zvyšuje denzitu kostí, a tím tak předchází osteoporóze.

Podpora zažívacího traktu a imunity

Výzkumy naznačují, že složky kolagenu mohou příznivě ovlivňovat zažívací trakt a tím i imunitu jako takovou. V období těhotenství i po porodu mnoho žen trpí zažívacími potížemi. Suplementace kolagenu může zmírnit potíže s trávením a podílet se tak na kvalitní imunitě.

Dávkování a složení

2 zarovnané polévkové lžíce (odpovídá 12,6 g) směsi denně. Denní dávku vsypte do 200 ml nápoje, či jídla a dobře promíchejte. Nedoporučujeme konzumaci ve večerních hodinách. Možné kombinovat s jakýmkoliv produktem Verra.

Složení v denní dávce: 12,5 g hovězí hydrolyzovaný kolagen, 100 mg vitamin C (L-askorbová kyselina).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy. Vhodné pro těhotné a kojící. Skladujte v suchu. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Dávkujte suchýma rukama. Neručíme za případné škody vzniklé nevhodným skladováním nebo použitím. Po otevření balení spotřebujte do 2 měsíců.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Premium Kolagen“

Proč produkty Verra?

 • Prémiové ingredience

 • Vysoce vštrebatelné formy nutrientů

 • Full B-komplex

 • TiO2 free kapsle

 • Bio-aktivní formy vitaminu B9 a B12

 • Bez aditiv

Běžný potravinový doplněk

 • Nekvalitní ingredience

 • Nedostatečná vstřebatelnost vitaminů a mineralů

 • Kapsle s obsahem toxického barviva TiO2

 • Biologicky neaktivní formy nutrientů

 • Umělá plnidla a další zbytečná aditiva

Backed by science

Active vitamins

Full B-Complex

Vegan

Gluten free

GMO free

Soya free

Lactose free

No additives

Dopřejte svému tělu potřebné vitamíny a minerály

Jestli o miminku uvažujete, nebo se zatím nepoštěstilo, připravili jsme pro Vás prémiový komplex pro podporu mužské plodnosti.