Produkt jako stvořený pro Vás a Vaše miminko.

Pro příchod miminka a jeho správný vývoj by každá žena měla připravit sebe a své orgány kvalitní dávkou živin, které jsou v prenatálním období a během těhotenství nepostradatelné. My jsme pro Vás vytvořili prémiový Verra Komplex na podporu plodnosti a pro příjem živin během celého těhotenství. Ve spolupráci s odborníky navíc nabízíme psychickou podporu v podobě “fertility koučinku“ pro odblokování psychosomatických problémů, které mnohdy plodnost zásadně ovlivňují.

Zakladatelka. Vývojářka. Nadšenkyně.

,,Mít děti je hlavním životním cílem mnoha rodin a párů, ale ne každý má to štěstí miminko snadno počít nebo donosit.“

,,Jsem absolventkou oboru biotechnologie léčiv na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Poslední 3 roky jsem pracovala na vývoji potravin a doplňků stravy v rámci vývojových týmů ve třech různých společnostech z Food Industry. Další skvělá zkušenost byla ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv.

Často jsem během mé dosavadní kariéry řešila otázky lidí ze svého okolí, týkající se složení doplňků stravy, léků a potravin. Zlom v mé dosavadní kariéře nastal ve chvíli, kdy jsem své sestře měla doporučit produkt na přísun živin během těhotenství. Nicméně takový, o jehož kvalitě bych byla opravdu přesvědčena, jsem na trhu nenašla.

Jelikož i já se chci stát jednou maminkou, začala jsem intenzivně pracovat na svém vlastním produktu, který budu moci užívat nejenom já, ale také všechny ženy, které chtějí sebe a svůj organismus na příchod miminka nejlépe připravit.”

,,Produkt je jedinečný a mám radost, že mohu párům, které se rozhodli počít miminko, pomoci! Vítejte na stránkách Verra! Jsem ráda, že jste k nám našli cestu!“

Veronika Holomková, CEO & Founder