Produkt a složení

Časté otázky ohledně Verra Komplex

Pro příchod miminka a jeho správný vývoj byste vaše tělo a orgány měla připravit potřebnou dávkou kvalitních živin, které jsou v prenatálním období a během těhotenství pro ženu nepostradatelné.

Verra Komplex Vám díky vybraným vitaminům, minerálům a dalším látkám pomůže podpořit přirozené početí i vývoj vašeho miminka.

Pokud jste začali přemýšlet o miminku, nebo se už o něj dokonce snažíte, je ten nejlepší čas!

Verra Komplex je sestaven tak, aby během celého těhotenství přispěl nepostradatelnými živinami a podpořil tak zdárný vývoj vašeho miminka.

Klinické studie ukazují, že dosáhnout správné hladiny vitamínů a minerálů zabere nějaký ten čas. Proto doporučujeme začít s užíváním Verra Komplexu již 6 měsíců před početím miminka.

Kapsle jsou vyrobeny z hydroxypropylmethylcelulózy. Neobsahují složky živočišného původu a tudíž jsou vhodné pro veganky.

Rovněž neobsahují oxid titaničitý, který v období těhotenství může prokazovat toxické účinky.

Ano! Všechny naše ingredience jsou certifikované a před každou výrobou nové šarže produktů kontrolujeme nezávadnost všech ingrediencí. Výroba Verra Komplexu je řízena dle pravidel SVP (Správné výrobní praxe), kterou stanovuje zákon. Tento postup zajišťuje bezpečnost výroby a tedy i hotového produktu.

Téměř většina produktů na trhu obsahuje anorganické formy živin a ještě v neaktivní podobě. Proč? Jelikož to není finančně náročné, nicméně pro náš organismus téměř nevstřebatelné!

Verra Komplex obsahuje vitaminy a minerály s tou nejvyšší vstřebatelností a čistotou. Obsahuje aktivní methylovanou formu vitaminu B9 (methyltetrahydrofolát), která vstupuje do našeho tela bez nutnosti aktivace vitaminu. Kyselina listová v aktivní formě přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podporuje zdravý vývoj nervové soustavy dítěte v těle matky. Komplex Verra dále obsahuje myo-inositol, který synergicky podporuje kyselinu listovou a tvoří tak s dalšími nutrienty synergní směs určenou primárně pro oblast ženské plodnosti.

Jedná se o první český komplex na podporu plodnosti a pro příjem živin během těhotenství, který je vhodný pro veganky.

2 kapsle denně s jídlem. Zapijte vodou.

Vyšší dávkování konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Záleží na to s kterými! Pokud si nevíte rady, zeptejte se Vašeho ošetřujícího lékaře.

Ano! Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu, tudíž je vhodný pro vegany. Zároveň je vhodný pro diabetiky, jelikož neobsahuje žádné přidané cukry.

Složení bylo navrženo tak, aby nebylo potřeba přidávat žádného aditiva, až na jednu výjimku – stearan hořečnatý. Stearan hořečnatý chrání obsah před sražením prášku.

Moje objednávky

Klasické otázky ohledně objednávkového procesu.

Balíček odesíláme do 3 dnů po objednání, tudíž do 4 dnů bude Verra Komplex u Vás!

Postupujte jako při první objednávce Vaší půlroční kůry.

Produkt lze zatím uhradit pouze bankovním převodem. Prosíme o trpělivost.