Verra Komplex

Na základě klinických studií Verra Komplex doporučujeme užívat 6 měsíců před plánovaným početím. Pokud jste veganka, držíte dietu nebo tušíte, že Vám obzvlášt mohou živiny chybět, doporučujeme začít užívat již 8 měsíců před plánovaným početím.

Ano, doporučujeme v užívání pokračovat, během těhotenství dodá Vám i Vašemu miminku důležité vitaminy a mikronutrienty

Ano, můžete. Z hlediska mikroživin jím podpoříte kvalitu mateřského mléka a mleziva.

Složení Verra Komplexu je postaveno na základě klinických studií, jejichž výsledky naleznete na našich stránkách. Na základě těchto studií má Verra Komplex prokázané vlastnosti, které podporují a ovlivňují menstruační cyklus. Vitaminy a minerály hrají komplexní roli v lidském zdraví. Mají vliv na reprodukci a jejich deficit (způsobený například nevhodným životním stylem a nedostatečným příjmem z potravy) může být asociován s jejich nedostatečnou metabolickou funkcí. Správné množství mikronutrientů tedy vytváří vhodné prostředí pro početí.

Dle klinických studií je 400 mcg folátu dostatečné množství. Rovněž Verra Komplex obsahuje folát v AKTIVNÍ methylované podobě, tudíž víme, že se ho vstřebá 100%. V jiných přípravcích je často obsažen v neaktivní formě, a proto je ho potřeba suplementovat více. :)

Ano, upraví a harmonizuje menstruační cyklus, podpoří ovulaci a zmírní menstruační bolesti.

To bychom raději nedoporučovali, obal zde plní svou úlohu. Obsah kapsle může ulpívat na skleničce a v dutině ústní, tudíž se do střevní sliznice nedostanou v dostatečném množství.

Plodnost Booster

Na základě klinických studií doporučujeme začít užívat alespoň 6 měsíců před plánovaným početím. Nejenže výsledky studií vycházejí nejlépe až po této době, ale také určitou dobu trvá, než se hladiny mikronutrientů v krevním řečišti ustanoví na požadované hodnoty

Složení Man Boosteru je komplexní. Pokud lékař neindikuje jinak, není za nás potřeba užívat další suplementy.

Můžete užívat všech 6 kapslí naráz. Pokud si chcete dávku rozdělit, doporučujeme užívat 3 kapsle po snídani a 3 po obědě.

Užívání večer nedoporučujeme, protože ve večerních hodinách se nám GIT (gastrointestinální trakt) zpomaluje, tedy jednotlivých živin již nevstřebáte tolik, jako v dopoledních hodinách

Těhotenská Probiotika

Ano, určitě můžete! Probiotika Klidné & Pohodové Těhotenství pouze doporučujeme užívat v rozestupu 2h od Verra Komplexu kvůli lepší vstřebatelnosti.

Probiotika nedoporučujeme užívat během kojení, dostala by se do mateřského mléka a mohla by nadýmat miminko.

Ano! Probiotika uleví od těhotenských nevolností, pomohou se zažívacími potížemi a pálením žáhy. Rovněž pozitivně ovlivní imunitní systém Váš i Vašeho miminka.

Doporučujeme s užíváním pokračovat, především, pokud jste stále v prvním trimestru. Poté můžete pokračovat s užíváním až do konce těhotenství.

Ano! Probiotika pomohou od pálení žáhy.

Ano, můžete užívat pokud i máte laktózovou intoleranci.

Čaj pro těhotné ženy

Určitě můžete pít náš těhotenský čaj, i pokud nejste těhotná. Nezvyšuje však šanci na otěhotnění.

Verra PREMIUM Kolagen

Náš Verra prémiový kolagen jsme pečlivě vybírali a vyvíjeli tak, aby byl v nejvyšší možné kvalitě a byl bezpečný. Bezpečnost a kvalitu vždy konzultujeme s odborníky ze Státního zdravotního ústavu, čímž se stává náš kolagen prémiový. Ve směsi získáte čistý hydrolyzovaný kolagen, který je dobře rozpustný a vitamín C, který napomáhá dokonalému vstřebání kolagenu. Na rozdíl od jiných kolagenů na trhu v našem produktu nenajdete žádná další aditiva, čímž splňujeme náš cíl vyrábět clean label produkty v nejvyšší kvalitě.
Ano. Náš kolagen byl pečlivě vybrán tak, aby byl bezpečný v těhotenství. Ve spolupráci se státním zdravotním ústavem a na základě nejnovějších studií o bezpečnosti v těhotenství náš vysoce kvalitní prémiový kolagen můžeme doporučit v těhotenství.
Ano. Náš kolagen je určen pro všechny, kteří hledají prémiový produkt, který je sestaven na základě nejnovější klinických studií. Je bezpečný pro těhotné a kojící, ale není o nic ochuzen a tak vřele doporučujeme všem.
Vzhledem ke klinickým studiím a k faktu, že jsme vybírali produkt bezpečný pro všechny, jsme se rozhodli pro kolagen hovězí. Pouze na hovězí kolagen totiž můžeme poskytnou klinickou studii o bezpečnosti užívání kolagenu v těhotenství a po porodu. Mořský kolagen může v tak citlivém období, jako je těhotenství, působit velmi agresivně a způsobit alergickou reakci. Zároveň je mořský kolagen vyráběný ze všech částí ryb, kde není kontrolováno množství těžkých kovů, což může být v těhotenství problém. Za takový kolagen bychom nemohli dát ruku do ohně. Verra vyrábí pouze produkty, které jsou maximálně bezpečné a kvalitní.
Po dlouhé rozvaze jsme se rozhodli do balení odměrku nedávat. Nesouzníme se zbytečnou spotřebou plastů, které velmi zatěžují životní prostředí. Jedna porce vychází na 2 zarovnané polévkové lžíce. Pokud byste chtěli odměřovat přesně, lehce navážíte porci na kuchyňských vahách.
Náš kolagen je zabalen v doypacku se znovuuzavíratelným zipem. Ten zamezí navlhnutí či rozsypání produktu.
Ano, náš kolagen můžete užívat současně s jakýmkoliv produktem Verra.
Náš kolagen je velmi dobře rozpustný v jakékoliv tekutině. Snadno ho rozmícháte ve 200 ml oblíbeného nápoje. Vzhledem k tomu, že je neochucený a nemá výraznou nepříjemnou chuť, můžete ho hravě vsypat i do oblíbené ranní kaše, či jogurtu a chuť nápoje ani jidla Vám nezmění.
Kolagen se přirozeně vyskytuje v bílkovinách, které běžně přijímáme v potravě. Je součástí vyvážené stravy a tak není důvod vynechávat, či užívat v intervalech.
Náš kolagen je neutrální chuti a zápachu. Není ničím dochucován, tudíž nejsou v produktu žádná zbytečná sladila, aromata a další aditiva, která mohou zatěžovat organismus, negativně ovlivňovat vstřebatelnost i rozpouštění. Výhodou neochuceného kolagenu je fakt, že ho můžete vsypat do jakéhokoliv nápoje, či jídla a nezmění Vám chuť.

Lékové interakce a diagnózy

Naše produkty jsou vhodné pří snížené funkci (hypofunkci) štítné žlázy. Při zvýšené funkci štítné žlázy (hyperfunkci) bychom Vám doporučovali poradit se se svým ošetřujícím lékařem.

Ano, určitě můžete! Vzhledem k obsahu kyseliny listové v aktivní methylované formě, která vstupuje do těla bez nutnosti aktivace, jsou pro Vás naše produkty vhodné.

Ano, můžete! Verra Komplex obsahuje všechny důležité živiny v aktivní formě s maximální vstřebatelností. Pro diagnózu PCOS je důležitý obsažený Myo-inositol, který pomáhá ke stimulaci zrání vajíček, normalizaci menstruačního cyklu, navození ovulace a v neposlední radě mírní metabolické projevy inzulinorezistence.

Ano, můžete! Verra Komplex doporučujeme i při diagnóze endometrióza.

Ano, naše produkty doporučujeme i při léčbě na klinice asistované reprodukce.

Logistika

Ano můžete GLS – doručení domů, Zásilkovna – doručení na výdejní místa.

Objednávka je zabalena v kartonové krabičce.

Ano můžete – zatím pouze GLS, Zásilkovna i na Slovensko.

Ano můžete, bohužel u většiny plateb ze zahraničí je zpětně zasílán e-mail kvůli douhrazení částky cca 2E – každá banka ma jínou konverzi měny, tudíž nepřijde ,,správná,, částka v Kč.

Ano můžete, stačí nás o tom informovat na e-mail nebo telefonicky, zašleme adresu pro vrácení a následně vrátíme platbu.

Google Pay, platba kartou on-line, bankovním převodem.

Přijde Vám e-mail s informací, že je objednávka vyřízena a následně e-mail nebo SMS zpráva od GLS/Zásilkovny, kde je uvedeno i číslo balíčku, podle kterého lze balíček sledovat.